LUOTTAMUSMIEHET

LUOTTAMUSMIEHET

Jäsenenä saat järjestön tärkeimmän edun eli jäsenen edunvalvonnan.  Luottamusmies auttaa sinua työaikaan, palkkaukseen, palvelussuhteen ehtoihin tai virkavapaisiin liittyvissä kysymyksissä, sekä ongelmatilanteissa.

STADIN AO:N LUOTTAMUSMIEHET JA VARALUOTTAMUSMIEHET 1.8.2019 – 31.7.2022:

Pääluottamusmies: Venla Olin, venla.olin@edu.hel.fi, puh. 040 334 9288

Varaplm: Elina Seppo, elina.seppo@edu.hel.fi, puh. 040 334 0964

 

KAMPUS 1

Petri Pajulahti, petri.pajulahti@edu.hel.fi, puh. 050 329 6216

vara: Heli Tuokko, heli.tuokko@edu.hel.fi, puh. 040 674 9484

KAMPUS 2

Petri Mäkeläinen, petri.makelainen@edu.hel.fi, puh. 040 336 2445

vara: Teija Mäntylä, teija.mantyla@edu.hel.fi, puh. 09 310 89285

KAMPUS 3

Elina Seppo, elina.seppo@edu.hel.fi, puh. 040 334 0964

vara: Venla Olin, venla.olin@edu.hel.fi, puh. 040 334 9288

KAMPUS 4

Jorma Seppälä, jorma.seppala@edu.hel.fi, puh. 050 401 3243

vara: Arttu Reinikainen, arttu.reinikainen@edu.hel.fi, puh. 040 334 9211

KAMPUS 5

Kari Vauhkonen, kari.vauhkonen@edu.hel.fi, puh. 050 401 3695

vara: Venla Olin, venla.olin@edu.hel.fi, puh. 040 334 9288